Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 22:12

Ахметов вдруге закликав донеччан боротися проти сепаратистів


Власник холдингу СКМ Рінат Ахметов оприлюднив нове звернення до своїх земляків, які взяли участь в акції «Голос Донбасу». Він подякував активним співгромадянам і закликав їх продовжити висловлення своєї позиції.

«Боротися, боротися і ще раз боротися – за своє щастя, за своє сьогодення і майбутнє. Я переконаний, що «ДНР» обманює людей, це пройдисвіти, які взяли в заручники весь Донбас і тероризують його», – наголосив Ахметов.

«Вони ведуть до краху, до злиднів, до голоду й холоду», – сказав бізнесмен на адресу лідерів самопроголошеної «Донецької народної республіки».

«Нам – Донбасу – з ДНР не по дорозі», – так завершив свій виступ Рінат Ахметов.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


Це вже друге публічне звернення Ахметова. У першому зверненні, оприлюдненому пізно ввечері 19 травня, він закликав працівників своїх підприємств вийти на попереджувальний страйк проти сепаратизму.

У відповідь на заяву Ахметова голова так званої президії «Верховної ради» самопроголошеної «Донецької народної республіки» Денис Пушилін оголосив про початок націоналізації в регіоні.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG