Доступність посилання

22 Травень 2017, Київ 22:41
Новини | Політика

Україна вимагає від Росії публічного заклику до бойовиків про складання зброї – МЗС


Україна вимагає від Росії публічно закликати бойовиків негайно скласти зброю. Про це йдеться у заяві МЗС України.

«Разом з усім міжнародним співтовариством Україна вимагає від Росії припинити брехливу пропагандистську кампанію, покласти край кривавій підтримці вбивць, зупинити постачання їм зброї та військової техніки і публічно закликати терористів негайно скласти зброю», – йдеться у заяві.

«Лицемірну політику Росії аж ніяк не цікавить безпека та життя людей в Луганській та Донецькій областях. Основна причина драматичного становища на сході України – це неприхована політична та військова підтримка Росією терористів. Головною пропагандистською метою Кремля є спроби відвернути увагу світової спільноти від своїх злочинних дій», – йдеться у заяві.

«Росія не зробила жодного кроку, щоб відмежуватися від бандитів та засудити вчинені ними терористичні акти проти українських громадян та військових», – наголосили в МЗС.

«Мир та безпека на сході нашої держави настануть лише після подолання терористичної загрози, яка підтримується Кремлем», – зазначили в МЗС України.

В МЗС Росії неодноразово називали вигадками заяви офіційного Києва про військову підтримку на сході України дій бойовиків, яких Кремль називає «ополченцями».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG