Доступність посилання

ТОП новини

Лавров відкидає причетність Росії до конфлікту на Донбасі


Сергій Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Захід не має доказів причетності його країни до конфлікту на Донбасі. Про це він сказав в інтервʼю виданню Russia Beyond the Headlines.

У відповідь на прохання прокоментувати повідомлення західних засобів інформації про участь російських військових у конфлікті в Україні Лавров зазначив: «На жаль, мас-медіа і далі поширюють чутки, спотворену інформацію або й відверту брехню».

«Були заяви України, що її артилерія знищила збройну колону, яка нібито перетнула російсько-український кордон, а британські медіа начебто були свідками цього. Жодного доказу, однак, не надали, навіть Державний департамент США не зміг підтвердити інцидент. Ми вважаємо такі історії частиною інформаційної війни», – заявив російський міністр.

Раніше цього місяця низка британських ЗМІ повідомила, що колона російської техніки перетнула кордон з Україною окремо від «гуманітарного конвою» Росії. Кореспонденти The Guardian і The Telegraph наголошували, що стали свідками, як військовий конвой перетнув кордон поблизу Донецька після настання сутінок 14 серпня.

Дивитись коментарі (10)

XS
SM
MD
LG