Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 06:05

РНБО: сепаратисти збираються вивозити полонених до Росії і фабрикувати на них справи


Речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко

Речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко оприлюднив у неділю на брифінгу запис перехопленої розмови, за його словами, представників сепаратистів і їхніх координаторів у Москві, в якій ідеться про план Слідчого комітету Росії допитати на території Донбасу українських військових, яких бойовики взяли в полон, щоб потім перекинути їх до Росії, там «затримати» і провести гучні судові процеси за незаконний перетин кордону.

Крім того, повідомляють ЗМІ про зміст розмови, в Москві просять сепаратистів збирати дані про громадян Росії, які воюють на українському боці, щоб вжити проти них заходів. При цьому говорять про те, що перші арешти таких людей у Москві і Санкт-Петербурзі вже відбулися.

За словами Лисенка, співрозмовники – в Москві голова координаційного центру допомоги так званій «Новоросії» Олексій Марков, а на Донбасі – Олександр Захарченко, який називає себе «прем’єр-міністром» збройного угруповання «Донецька народна республіка». Розмова відбулася в суботу, додав він.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Раніше за такою ж схемою – взяття в полон сепаратистами на Донбасі, незаконне перевезення через кордон і затримання на російській території – під вартою в Росії опинилася українка Надія Савченко.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG