Доступність посилання

ТОП новини

В МЗС Росії спростовують інформацію про зустріч російських та українських військових на Донбасі


Глава МЗС Росії Сергій Лавров

Міністерство закордонних справ Росії спростовують інформацію про зустріч російських і українських військових щодо визначення буферної зони між позиціями бойовиків угруповання «ДНР» і «ЛНР» та українською стороною. Про це повідомляє прес-служба російського зовнішньополітичного відомства.

«Всі питання, пов'язані з реалізацією режиму припинення вогню, обговорюються представниками української сторони і представниками окремих районів Донецької та Луганської областей», – йдеться у повідомленні.

В МЗС Росії зазначають, що роль російської сторони як члена контактної групи полягає в тому, щоб у взаємодії з місією ОБСЄ «надавати даному процесу (реалізації режиму припинення вогню - ред.) необхідне сприяння».

Раніше повідомлялось про початок роботи групи представників України, ОБСЄ і Росії спільного центру контролю й координації питань припинення вогню і поетапної стабілізації лінії розмежування сторін на сході України. Головна мета робочої групи центру полягає у реалізації заходів, спрямованих на встановлення режиму повного припинення вогню, зокрема, створення 30-кілометрової зони розмежування, що визначено Мінським меморандумом.

XS
SM
MD
LG