Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 06:23

За час перемир’я з полону бойовиків звільнено тисячу українців – Порошенко


Президент України Петро Порошенко

За час перемир’я з полону бойовиків було звільнено понад тисячу українців. Про це повідомив президент України Петро Порошенко в інтерв’ю каналу «1+1».

«За той час, поки триває перемир’я, понад тисяча українців повернулися з полону додому. Нам вдалося скористатися перемир’ям та вибудувати надійну фортифіковану лінію оборони. Ми здатні забезпечити безпеку сіл та селищ», – сказав Порошенко.

Станом на 18 вересня, за даними Центру обміну полоненими при Дніпропетровській ОДА, у полоні в російських найманців і військовослужбовців перебувають 803 українських бійців і цивільних осіб.

5 вересня в Мінську за підсумками зустрічі Тристоронньої контактної групи Украина-ОБСЄ-Росія підписано протокол про припинення вогню на Донбасі. Протоколом передбачено, зокрема звільнення військовополонених. За даними Центру обміну полоненими на 13 вересня в полоні у терористів перебувало 853 українці (це не лише військовослужбовці, а й цивільні особи).

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG