Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк очікує, що завтра Верховна Рада ухвалить новий закон про прокуратуру


Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк

В уряді очікують, що завтра Верховна Рада ухвалить нову редакцію закону про прокуратуру, який відповідає стандартам ЄС, повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк наголосив, що законопроект позбавляє органи прокуратури функції загального нагляду – «пострадянського корупційного елементу».

Глава уряду вважає, що прокуратура не має права втручатися в цивільне життя, здійснювати функцію загального нагляду стосовно громадян, бізнесу.

«Це тягне за собою тільки корупційну складову. Сподіваюся, завтра члени парламенту підтримають відповідні зміни і нарешті українська Конституція і український закон про прокуратуру будуть відповідати загальним стандартам Європейського союзу», – наголосив Яценюк.

У листопаді 2013 року був поданий проект закону «Про прокуратуру», цей законопроект навіть був ухвалений у першому читанні. Закон отримав схвальну оцінку Венеційської комісії. Документ передбачає позбавлення прокуратури практично всіх притаманних їй функцій, окрім підтримки державного обвинувачення в судах.

XS
SM
MD
LG