Доступність посилання

ТОП новини

СБУ попереджає про провокації на Покрову


Служба безпеки України попередила у понеділок про «чергову провокацію, організовану в рамках інформаційної війни проти України». Йдеться про те, що у проросійських групах соціальних мереж активно поширюються заклики захоплювати храми УПЦ (Московського патріархату) в день Покрови, 14 жовтня.

Це «примітивні фальшивки, метою яких є розпалювання міжконфесійної ворожнечі, дестабілізація та провокування соціальної напруги у суспільстві», заявляє прес-центр СБУ, публікуючи зразок такої летючки з закликом до силових дій.

«СБУ закликає не піддаватися на цю примітивну провокацію, оскільки метою її розробників є спровокувати протистояння між тими, хто купиться на цю брехню, і тими, хто прийде на захист «жертв», – наголосив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Він закликав громадян бути мудрими й блокувати спроби сіяти розбрат у суспільстві і повідомляти про них СБУ, зокрема, за цілодобовим телефоном «гарячої лінії» 0 800 501 482. Такі відомості негайно перевірятимуться, за результатами перевірки буде вжито відповідних заходів, обіцяють в СБУ.

14 жовтня, за православним календарем день Покрови Богородиці, покровительки козацтва, також відбудеться засідання Верховної Ради, на якому мають розглянути пакет антикорупційних законів. Президент Петро Порошенко ще минулого тижня попереджав, що стало відомо про планування на цей день низки провокацій, і закликав правоохоронців запобігти їм. Крім того, про можливі провокації цього дня з метою розпалення релігійної та суспільної ворожнечі попереджала днями й УПЦ Київського патріархату.

УПЦ КП попереджає про провокації щодо храмів Московського патріархату 14 жовтня

XS
SM
MD
LG