Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 20:50

Потрібно обов’язково прийти на вибори – Яценюк


Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до громадян напередодні виборів. Голова уряду закликав українців прийти на вибори.

«Голос кожного з вас є занадто вагомим. Потрібно обов’язково прийти на вибори. Ціна цих виборів є занадто високою, щоб залишатись вдома. Прийдіть і проголосуйте за свою країну, за нашу країну», – йдеться у зверненні Яценюка.

«Право обирати вільно і усвідомлено ми вибороли ціною великих жертв. Тому навіть за умов, коли проти України здійснюється військова агресія, коли на дестабілізацію країни кинуто шалені гроші і величезні ресурси, ми однозначно проведемо чесні вибори, як і провели президентські. Уряд зробив і робить все необхідне для того, щоби кожний громадянин, який прийшов на виборчу дільницю, почувався в безпеці. Ми забезпечимо волевиявлення українців. Покарання за фальшування і скупку голосів є невідворотним і жорстким. Так само і для тих, хто продаватиме свій голос», – сказав прем'єр-міністр.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

У неділю, 26 жовтня, в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG