Доступність посилання

ТОП новини

32-й блокпост «перемістився на визначені рубежі» – прес-центр АТО


Особовий склад 32-го блокпосту, що виконував завдання в районі населеного пункту Сміле, перемістився на визначені рубежі. Про це повідомляє прес-центр антитерористичної операції.

«Підрозділи Національної гвардії України та Збройних сил України, на техніці, здійснивши марш під прикриттям сил АТО, без втрат, зосередились в безпечному місці», – викладає версію командування прес-центр.

За повідомленнями журналістів та користувачів соцмереж, українські військові з 32-го блокпосту перебували в оточенні і відійшли у безпечний район за згодою сепаратистів.

Про це Радіо Свобода повідомив активіст громадської ініціативи «Армія SOS» Юрій Касьянов.

«Російські воєначальники поставили умову, щоб до 12-ї ночі вони всі звідти вийшли, інакше – їх всіх там роздовбають. Наскільки я розумію, наше командування вирішило не проводити операцію по розблокуванню, а погодилося на вимоги сепаратистів», – каже Касьянов.

За інформацією журналістки «Громадського ТБ» Насті Станко, вдалося забрати тіла 4 загиблих. З них – троє «айдарівців» та один із командирів Національної гвардії. Також, за її словами, бійці забрали останки ще 5–6 загиблих.

Сепаратисти на своїх сайтах твердять, що в цілому втрати українських військових на Бахмутці (32-й блокпост розташовувався саме на цій трасі) становлять близько 150 людей і 22 одиниці бронетехніки.

Незалежного підтвердження інформації з обох сторін немає.

XS
SM
MD
LG