Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 03:17

Донецьк більше заплатив до пенсійного фонду, ніж отримав назад – Тарута


Сергій Тарута

Донецьк за останні 9 місяців перерахував до пенсійного фонду України значно більше коштів, ніж отримав назад. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав екс-голова Донецької ОДА Сергій Тарута.

За його словами, підприємства на окупованій території Донбасу продовжують працювати за законами Україні і платити податки. «Сьогодні підприємства працюють за законами України, сплачують всі податки за законами України в державний бюджет. Люди отримують пенсії. До речі, сам Донецьк перерахував у пенсійний фонд за 9 місяців набагато більше коштів, ніж отримав назад», – зазначив Сергій Тарута.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Як зазначив Тарута, на Донбасі живуть громадяни України і їм потрібно допомагати. «А є бойовики. Це, дійсно, терористичні формування, бандитські формування, які окупували територію. І наше завдання звільнити тих, хто там живе, від цих бойовиків. Як це зробити? Це можна зробити лише відновивши кордон з Росією», – додав він.

Сергій Тарута висловив сподівання, що одним з перших законів, який ухвалить Верховна Рада, буде закон про децентралізацію влади.

У понеділок президент Петро Порошенко заявив у відеозверненні, що децентралізація залишається в арсеналі української влади як ключовий елемент політичного врегулювання на Донбасі, і Київ готовий ухвалити новий закон щодо особливостей самоврядування частини сходу України за умови повернення всіх сторін до виконання «мінського протоколу».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG