Доступність посилання

ТОП новини

Правозахисники звинувачують Ізраїль у воєнних злочинах у Смузі Гази


За словами очевидців, цей вибух на півдні Смуги Гази спричинив ізраїльський повітряний удар по будинку одного з чільників ісламістів, 26 серпня 2014 року

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила сьогодні Ізраїль у скоєнні воєнних злочинів під час боїв у Смузі Гази цього літа.

Як мовиться у звіті правозахисників, Ізраїль виявив «бездушну байдужість» під час своїх ударів у густо замешканих місцях.

Ізраїльські війська вбили десятки цивільних палестинців унаслідок цих ударів по повних людей житлових будинках, і в деяких випадках це становить воєнний злочин, заявляють правозахисники.

Міністерство закордонних справ Ізраїлю вже відкинуло цей звіт, заявивши, що в ньому проігноровано задокументовані воєнні злочини, які скоїла друга сторона конфлікту, антиізраїльське радикальне палестинське угруповання «Хамас».

Зокрема, Ізраїль наголошує, що загиблі цивільні стали «живими щитами», яких використовував «Хамас».

У перебігу збройного конфлікту, за даними ООН і палестинської сторони, загинули понад 2 тисячі 100 палестинців, серед них багато цивільних людей. Ізраїль втратив у конфлікті вбитими 66 військових і 6 цивільних.

XS
SM
MD
LG