Доступність посилання

ТОП новини

На Донеччині ОВК № 59 обробила протоколи 6 із 19 дільничних комісій – ЦВК


Окружна виборча комісія № 59 на Донеччині змогла ввести в систему «Вибори» дані протоколів шести дільничних виборчих комісій з 19, що залишалися. Про це повідомляють українські інформаційні агентства.

Станом на 12.00 ЦВК обробила 99,96% електронних протоколів у багатомандатному виборчому окрузі.

За попередніми підрахунками, лідирує «Народний фронт», відразу за ним із невеликим відривом – «Блок Петра Порошенка». Також проходять до парламенту, долаючи 5-відсотковий бар’єр, «Самопоміч», «Опозиційний блок», Радикальна партія Олега Ляшка і партія «Батьківщина». Але з урахуванням мажоритарників «Блок Порошенка» йде далеко попереду.

59-й окружком залишається єдиним, з якого ЦВК очікує результати голосування 26 жовтня. За даними ЦВК, роботі окружкому на місці перешкоджають невідомі озброєні люди.

Офіційні результати позачергових парламентських виборів за партійними списками ЦВК має встановити до 10 листопада. Проте голова ЦВК Михайло Охендовський не виключає, що через ситуацію у 59-й окружній комісії ЦВК не зможе встановити результати виборів за партійними списками у відведені законом терміни – до 10 листопада.

XS
SM
MD
LG