Доступність посилання

ТОП новини
24 Квітень 2019, Київ 06:49

Група «Інформаційний спротив» відмовилася від контактів із ОБСЄ – Тимчук


Іронічний малюнок, поширений у соцмережах

Група українських військових експертів «Інформаційний спротив» відмовилася від контактів з Організацією з безпеки і співпраці в Європі. Про це повідомив координатор групи Дмитро Тимчук, який пов’язав таке рішення з тим, що ця організація «дуже часто виступає в ролі ширми для агресивних планів» Росії.

Військовий експерт Дмитро Тимчук
Військовий експерт Дмитро Тимчук

«Через останні події (мається на увазі звіт спостерігачів ОБСЄ щодо загибелі людей поблизу шкоди №63 в Донецьку внаслідок обстрілу, як і попередні факти співпраці ОБСЄ з терористами і діяльність на користь агресора в особі Росії) ми, група «Інформаційний спротив», змушені відмовитися від контактів з представниками Вашої організації», – ідеться у відповіді групи на прохання представників ОБСЄ про зустріч та експертні консультації.

«Ми високо цінуємо зусилля і діяльність представників ОБСЄ з європейських країн. Однак поки в ОБСЄ широко представлені громадяни Росії, ця організація, на наш глибокий жаль, дуже часто виступає в ролі ширми для агресивних планів Російської Федерації проти України», – додають українські експерти.

У суботу, 8 листопада, ОБСЄ оприлюднила свій звіт про обстріл 5 листопада подвір’я школи №63 в Донецьку, жертвами якого стали двоє підлітків, ще кілька людей були поранені. Звіт не містить прямих звинувачень жодної зі сторін конфлікту, але на підставі цього документа постійний представник Росії при ОБСЄ Андрій Келін дійшов висновку, що «постріл по дитячому садку (так цей об’єкт назвав сам Келін – ред.) був здійснений з напрямку і дистанції, які точно відповідають розташуванню українських військ у районі аеропорту і населеного пункту Піски».

Раніше блогери в соцмережах, журналісти, а також працівники Ради національної безпеки та оборони на підставі аналізу відеорепортажів із місця події російських телеканалів і фотографій на сепаратистських сайтах дійшли висновку, що снаряд чи міна, вибух яких убив підлітків, міг бути випущений тільки зі сходу чи північного сходу, тобто з глибини територій, захоплених сепаратистами.

На цю ж тему: Загибель дітей у Донецьку. Хто винен?

Напрямок удару, дірка в огорожі
Напрямок удару, дірка в огорожі

Напрямок удару, дірка в огорожі всередину
Напрямок удару, дірка в огорожі всередину

Напрямок удару
Напрямок удару

Напрямок удару, прив’язка до місцевості
Напрямок удару, прив’язка до місцевості

Напрямок удару, загальний план
Напрямок удару, загальний план

Напрямок удару, карта
Напрямок удару, карта

Напрямок удару, карта
Напрямок удару, карта

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG