Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 05:29
Новини | Міжнародні

Суд у Росії пом’якшив вирок ультранаціоналісту Марцинкевичу


Максим Марцинкевич

Російський суд задовольнив апеляційну скаргу захисту на вирок ультранаціоналісту Максиму Марцинкевичу, відомому на прізвисько «Тесак», пом’якшивши йому вирок з п’яти до двох років і десяти місяців у справі про екстремізм.

Раніше адвокат Марцинкевича просив відправити справу на новий розгляд або змінити кваліфікацію звинувачення, оскільки в справі немає потерпілих. У разі, якщо вирок буде залишений в силі, він просив пом’якшити покарання.

15 серпня суд у Москві засудив Марцинкевича до п’яти років колонії суворого режиму, визнавши його винним у розпалюванні ненависті і ворожнечі. Згідно зі звинуваченням, він розмістив в одній із соцмереж відеролики, в яких, на думку слідства, містилися екстремістські висловлювання.

Оголошений в міжнародний розшук Максим Марцинкевич був затриманий на Кубі в січні. Він відомий як активіст ультрарадикальних організацій правого крила, зокрема об’єднання «Формат 18». У 2009-2012 роках відбував ув’язнення за розпалювання ненависті за національною чи релігійною ознакою.

Критики Кремля заявляли, що уряд використовував групу Марцинкевича, щоб протидіяти опозиційним протестам.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG