Доступність посилання

ТОП новини

Яресько висловлює впевненість в отриманні Україною міжнародної фіндопомоги


Міністр фінансів України Наталія Яресько

Міністр фінансів Наталія Яресько висловила впевненість в отриманні Україною фінансової допомоги від міжнародних кредиторів.

«Країна працює над тим, щоб відповісти на занепокоєння кредиторів щодо запізнілих реформ за допомогою активної боротьби зі старими проблемами: корупцією, ухилянням від сплати податків, а також затримкою з продажем державних активів», – зазначила міністр в інтервʼю виданню Bloomberg Business.

«Ми з нетерпінням чекаємо на схвалення з боку кредиторів нашого плану реформ», – додала Наталія Яресько. Вона визнала, що Україна перебуває «у критичному фінансовому становищі».

«Умовами для подальшого надання допомоги кредитори можуть визначити розширення податкової бази, дерегулювання економіки, поліпшення бізнес-клімату, а також продаж державних активів», – цитує міністра Bloomberg Business.

8 січня в Україну прибула місія МВФ, яка має розглянути перспективи надання Україні третього траншу з 17-мільярдної кредитної програми. Крім того, напередодні уряд Німеччини підтвердив наміри про надання кредитних гарантій у розмірі 500 мільйонів євро.

Єврокомісія 8 січня заявила про готовність виділити Україні 1,8 мільярда євро макрофінансової допомоги. Ця програма ще потребує затвердження на рівні Європарламенту і Ради міністрів ЄС.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG