Доступність посилання

ТОП новини

Силовики затримали 8 інформаторів «ДНР» – Лубківський


Під час проведення контртерористичної операції силовики затримали вісьмох інформаторів угруповання «ДНР», визнаного в Україні терористичним. Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський у вівторок, 20 січня, на своїй сторінці у Facebook.

«Упродовж 19–20 січня оперативно-бойовими групами контррозвідки затримано 7 інформаторів – громадян України. Ще одного зрадника-інформатора – громадянина України контррозвідка СБУ затримала у Харківській області. Нейтралізація і затримання триватимуть», – зазначив Лубківський.

«Ці заходи, які перебувають в активній фазі, спрямовані на нейтралізацію оперативних можливостей розвідки так званої «ДНР». Враховуючи перебування затриманих осіб у ключових логістичних пунктах (залізничні вузли, автомобільні розв’язки, шляхи слідування військової техніки), актуальна інформація, яка ними здобувалася, становила особливий інтерес для розвідки «ДНР» і могла призвести до значних втрат серед українських військовослужбовців, знищення військової техніки», – наголосив Макріян Лубківський.

Збройне протистояння на Донбасі триває з середини квітня 2014 року.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає.

XS
SM
MD
LG