Доступність посилання

ТОП новини

Шокін змінив порядок призначення місцевих прокурорів


Віктор Шокін

Генеральний прокурор Віктор Шокін своїм наказом частково змінив порядок розгляду матеріалів про призначення на посади прокурорів областей та їх заступників, а також міських, районних, міжрайонних та районних у містах прокурорів. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Відповідно до наказу, матеріали на призначення вказаних прокурорів будуть погоджуватись усіма заступниками Генпрокурора.

Крім того, кандидати проходитимуть відповідні співбесіди для з’ясування фахового рівня та підготовленості до виконання службових обов’язків на керівних посадах.

У відомстві вважають, що зміни порядку призначення дозволять значно підвищити рівень вимог до професійних якостей кандидатів, які претендують на заняття керівних посад в регіональних прокуратурах і позбавитись практики одноосібного прийняття рішень.

Відповідно до чинного законодавства,Генпрокурор визначає порядок призначення та звільнення прокурорів, слідчих прокуратури та інших
спеціалістів.

10 лютого Верховна Рада погодилася на призначення Віктора Шокіна генеральним прокурором України, президент затвердив це призначення.

XS
SM
MD
LG