Доступність посилання

ТОП новини

Керрі: США і союзники обговорюють додаткові санкції для Росії


Державний секретар Джон Керрі заявив, що Сполучені Штати та їхні союзники обговорюють ймовірність додаткових санкцій для Росії через її політику щодо України.

Про це держсекретар США сказав під час на зустрічі з головою МЗС Великобританії Філіпом Гаммондом.

За словами Керрі, Росія бере участь в «абсолютно нахабному і цинічному процесі» протягом останніх днів.

Джон Керрі, держсекретар США (©Shutterstock)
Джон Керрі, держсекретар США (©Shutterstock)

«Ми говоримо про додаткові санкції і додаткові зусилля, – сказав Керрі, – ми не збираємося грати в цю гру. Ми не збираємося просто сидіти, і бути частиною цієї надзвичайно боягузливої поведінки за рахунок суверенітету і цілісності нації».

Гаммонд, у свою чергу, розкритикував порушення Росією мінських угод про припинення вогню.

Напередодні група американських сенаторів, представників обох провідних партій, закликала державного секретаря Джона Керрі посилити санкції проти Росії і надати Україні оборонну військову допомогу. Як мовиться в листі, оприлюдненому у п’ятницю, 20 лютого, «настав час надати оборонні озброєння Україні і розглянути запровадження подальших санкцій і обмежувальних заходів, які збільшать ціну за дії (президента Росії Володимира) Путіна». Президент США Барак Обама вже не виключав можливості надати Україні оборонні озброєння, навіть летальної дії. Нині в Білому домі триває розгляд такої можливості.

На цю ж тему:

18.02.2015
Канада оголосила нові санкції через агресію проти України

Уряд Канади несхильно підтримує народ України, який постав перед невпинною воєнною агресією режиму Путіна – прем’єр Гарпер далі
16.02.2015
«Чорний список» ЄС зростає. Планують і нові кроки

Йосипу Кобзону санкції «зірвали» закордонне лікування далі
XS
SM
MD
LG