Доступність посилання

ТОП новини

Проти ворога треба діяти нестандартно – Ярош (огляд преси)


За війну викристалізувалась ціла когорта офіцерів, яких треба вивести на найвищі посади

Війна на Донбасі не може бути виграна позиційним стоянням, утримуванням якихось економічно важливих центрів чи транспортних вузлів. Вона має бути війною постійного маневру силами і засобами. Треба обов’язково завдавати ворогу втрат і нестандартно діяти. На цьому в «Газеті по-українськи» наголошує лідер «Правого сектору» народний депутат Дмитро Ярош. Він вважає, що система Збройних сил повністю гнила, дискредитована і деградована. Ніякого її реформування з часів Революції гідності не відбулося. Щоб це зробити в короткі строки, потрібна політична воля президента. Ярош наголошує, що за війну викристалізувалась ціла когорта офіцерів, яких треба вивести на найвищі посади. А весь той генералітет – звільнити, відправивши когось на пенсію, а когось і за ґрати.

В цьому ж числі «Газети по-українськи» народний депутат Єгор Соболєв розповідає про те, що і хто заважає реформуванню країни і боротьбі з корупцією. Він стверджує, що в парламенті близько 50–60 людей, які хочуть змінити ситуацію і створити державу, про яку мріяв Майдан. Десь 150 – намагаються зберегти все, як є, і далі перетворювати владу на гроші. Між ними – дві сотні тих, які вагаються. Від того, хто виграє боротьбу за їхні голоси, залежить, як себе проявить Верховна Рада, переконаний Соболєв. Інтерв’ю з ним називається «Вони червоніють, пітніють, отримують інфаркти, але все одно крадуть».

«Мінський формат» – це пастка, в яку потрапила Україна, стверджує експерт газети «День». Не варто було відмовлятися від «женевського формату», результативність якого була набагато вищою. Але, не зважаючи ні на що, Україні потрібно підтримувати хоч і крихке, але перемир’я, щоб ситуація не знекровлювала державу. Бо якщо гривня продовжуватиме «стрибати», жодні кредити МВФ не врятують ситуацію. І в країні відкриється ще один фронт за виживання.

Паніка на валютному і споживчому ринку стала ще одним приводом для розмов про новий виток політичної нестабільності в Україні, констатує газета «Сегодня». Видання пише, що в суспільстві почастішали розмови про можливі народні хвилі обурення ситуацією в економіці. Однак, як наголошує експерт видання, практика засвідчує: у важких економічних умовах українці воліють штурмувати прилавки магазинів і пункти обміну валют, а не держустанови. До того ж люди виходили на Майдан, щоб змінити систему. Вони відстоювали свої права і свободи, європейський вектор розвитку країни. Не було тих, хто стояв «за ковбасу». Тому розмови про це – спекуляції, переконаний експерт газети.

  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG