Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко підписав закон щодо посилення соціального захисту працівників міліції


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі або каліцтва працівників міліції.

За повідомленням прес-служби президента, закон спрямований на посилення соціального захисту працівників міліції, які захищають територіальну цілісність України.

Документом встановлюється єдиний підхід до виплати одноразової грошової допомоги правоохоронцям у разі загибелі, поранення чи встановлення інвалідності на рівні з військовослужбовцями Збройних Сил, інших силових відомств.

Документом вносяться зміни до закону «Про міліцію» і встановлюється одноразова грошова допомога для членів сімей, батьків та утриманців працівників міліції у розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму ( наразі прожитковий мінімум становить 1176 гривень ) у разі їх загибелі під час виконання службових обов’язків.

У випадку отримання поранення, яке призвело до встановлення інвалідності, а також інвалідності, що настала в період проходження служби, працівники міліції отримуватимуть допомогу у розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму у разі встановлення інвалідності I групи, 200-кратного при отриманні II групи, 150-кратного - у разі встановлення інвалідності III групи.

У випадку часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності розмір допомоги становитиме від 20-кратного до 100-кратного прожиткового мінімуму.

XS
SM
MD
LG