Доступність посилання

ТОП новини

У Херсоні показали фільм про «кіборгів»


Показ фільму про захисників Донецького аеропорту у Херсоні, 9 березня 2015 року

У Херсоні 9 березня продемонстрували фільму «Добровольці Божої чоти» про захисників Донецького аеропорту, яких називають «кіборгами». Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, бажаючих потрапити на презентацію фільму було значно більше, ніж місць у кінозалі комплексу «Ювілейний», де проходив показ.

Під час показу були посилені заходи безпеки. Біля входу чергували бійці добровольчих батальйонів, які вибірково перевіряли глядачів, що заходили з великими сумками чи рюкзаками. А перед дверима до зали глядачів перевіряли міліціонери із службовим собакою.

За словами начальника управління внутрішньополітичної діяльності Херсонської облдержадміністрації Правла Гавриша, який був присутній на показі, посилені заходи безпеки на масових заходах введені після вибухів у Одесі і Харкові та затримання підозрюваних і підготовці вибухів у Херсоні.

Режисер фільму «Добровольці Божої Чоти» Леонід Кантер зазначив, що цей фільм, який розповідає про бійців добровольчого українського корпусу «Правий Сектор», які боронили Донецький аеропорт, знятий «у жанрі думи, у ньому немає образу ворога, це фільм про війну та любов».

Показ фільму про захисників Донецького аеропорту у Херсоні
Показ фільму про захисників Донецького аеропорту у Херсоні

Фільм вже показаний у двадцяти містах України та у кількох країнах далекого зарубіжжя.

Українська сторона наразі не називає точну кількість військових, які загинули під час оборони Донецького аеропорту.

22 січня українські військові залишили руїни нового терміналу Донецького аеропорту. Вони обороняли новий термінал летовища 242 дні – від 26 травня 2014 року, коли зі стратегічного об’єкту їм вдалося витиснути бойовиків.

XS
SM
MD
LG