Доступність посилання

ТОП новини

Суд розпочне розгляд справи щодо Попова по суті через 10 днів


Олександр Попов

Шевченківський районний суд Києва почне розглядати справу по суті щодо колишнього голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова через десять днів. Відповідне рішення прийняла колегія слідчих суддів.

Рішення було ухвалено всупереч запереченням захисників підозрюваного Олександра Попова та деяких потерпілих.

На думку адвокатів екс-голови Київської міської державної адміністрації, в обвинувальному акті відсутні докази, є лише припущення.

Деякі представники потерпілих, зокрема адвокат Олександр Башук, погодилися з цією позицією захисників Попова.

На думку Башука, обвинувальний акт треба було повернути до Генеральної прокуратури на доопрацювання.

«Якщо зараз призначити судовий розгляд, він перетвориться на фарс, а довести провину Попова буде неможливо», – наголосив адвокат.

Втім деякі потерпіли, зокрема Андрій Глембоцький, вважають, що лише відкритий суд сприятиме всебічному розслідуванню.

«Неприпустимо повертати справу на доопрацювання людям, які не могли цього зробити майже півтора роки. Потрібно робити це на суді, викликати свідків і під прицілом громадськості знаходити істину», – наголосив потерпілий.

Втім колегія суддів не знайшла причин відправляти обвинувальний акт в Генпрокуратуру та призначила перше засідання на 23 березня.

Генеральна прокуратура направила обвинувальний акт 13 лютого 2015 року. Екс-голова КМДА Олександр Попов підозрюється у скоєнні низки кримінальних правопорушень, зокрема незаконному перешкоджанні проведенню зборів і мітингів та пособництві в перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

Всього потерпілими по цій справі визнано 84 особи, які під час дій міліцій вночі на 30 листопада 2013 року отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. 21 з потерпілих й досі не отримали повідомлення про судове засідання.

XS
SM
MD
LG