Доступність посилання

ТОП новини

Затриманого в Криму польського журналіста звільнили після перевірки документів


Журналіст польського телеканалу Polsat News Томаш Кулаковський був затриманий 14 березня у Сімферополі. Затримання здійснювали представники «кримської самооборони», повідомляє Кримська польова місія з прав людини з посиланням на дані консульства Польщі в Одесі.

Після цього зв'язку з ним не було. Як згодом розповів сайту «Крим. Реалії» сам журналіст, після перевірки документів в офісі МВС у Криму його відпустили. Затримання сталося під час запису інтерв’ю з українським активістом Олександром Кравченком. 14 березня його вдруге затримали російські силовики – через наявність української символіки.

13 березня співробітники ФСБ провели слідчі дії відносно двох журналістів кримського інформаційного агентства «Центр журналістських розслідувань».

Редактор інтернет-видання Наталія Кокоріна була затримана на 6 годин як свідок. У квартирі за місцем її прописки був проведений обшук. Ще один обшук ФСБ провела в квартирі батьків Анни Андрієвської, колишнього редактора Центру. У ній журналістка не проживала понад 10 років.

XS
SM
MD
LG