Доступність посилання

ТОП новини

Чиновницю з податкової звільнили, незважаючи на «люстраційну індульгенцію» – «Схеми»


Першого заступника керівника Головного управління Державної фіскальної служби у Києві Ганну Ігнатенко звільнили із посади на підставі закону України «Про очищення влади». Про це повідомляють журналісти програми Радіо Свобода і Першого національного «Схеми», посилаючись на відповідь Державної фіскальної служби Громадській раді з питань люстрації при Міністерстві юстиції України.

«Інформуємо, що Ігнатенко Ганна Володимирівна наказом від ДФС від 17.03.2015 №878-о звільнена з посади заступника начальника Головного управління ДФС у м. Києві з підстав, передбачених законом України «Про очищення влади», – йдеться у листі.

Раніше «Схеми» повідомляли, що Ганна Ігнатенко отримала «люстраційну індульгенцію» нібито за підписом першого заступника міністра юстиції Наталії Севостьянової. У документі йшлося, що Ігнатенко не підпадає під дію закону «Про очищення влади», хоча працювала на керівних посадах у податкових органах від 2008 року і упродовж президентства Віктора Януковича і мала бути звільнена з посади, згідно із законом України «Про очищення влади».

У прес-службі Головного управління Державної фіскальної служби в Києві «Схемам» підтверджували, що Ганна Ігнатенко зверталася до Мін’юсту з проханням роз’яснити деякі норми закону «Про очищення влади» й отримала відповідь за підписом Наталії Севостьянової, що вона не підпадає під люстрацію і не повинна бути звільнена.

Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що «люстраційну індульгенцію» для Ганни Ігнатенко за підписом його заступника Наталії Севостьянової підробили.

XS
SM
MD
LG