Доступність посилання

ТОП новини

Високопоставлені міліціонери «кришували» борделі – Аваков


@shutterstock
@shutterstock

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомляє про розкриття схеми «кришування» проститутуції вищими міліцейськими чиновниками. За його словами сьогодні, 3 квітня, була проведена операція щодо їхнього затримання.

«Затримано заступника начальника відділу по місту Києву – підполковник Дмитра Ольховика. Заступник начальника Київського управління Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, підполковник Слюсар – сховався, оголошений у розшук. Затримані і дають свідчення ще 4 учасники групи. Щодо понад 30 учасників схеми застосовані різні ступені слідчо-адміністративних процедур. Слідчі дії тривають», – написав Аваков на своїй сторінці у Facebook.

«Моїм наказом сьогодні звільнений з посади начальника департаменту (ДБТЗЛ) міністерства Андрієнко – свідчення у рамках кримінальної справи щодо нього перевіряються. Наказом міністра також звільнено з посади начальника Київського міського управління Ярослава Жука – міру реагування щодо нього у рамках розслідування оберуть слідчі», – наголосив Арсен Аваков.

За словами міністра, щомісячні «доходів від повій» оцінюється у близько 350 тисяч доларів.

«Ці брудні співробітники міліції налагодили грошовий потік в свої кишені – з проституції, «кришуючи» від «наїзду» борделі, займаючись організацією сутенерства, координуючи систему інтернет-сайтів з надання платних інтим-послуг», – написав Арсен Аваков.

Міністр повідомив, що завтра, 4 квітня, на спеціальному засіданні Кабміну будуть винесені на затвердження та направлення до парламенту 4 реформаторських законопроекти щодо системи МВС – «Про органи внутрішніх справ», «Про Національну поліцію», «Про сервісні послуги та сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

XS
SM
MD
LG