Доступність посилання

ТОП новини

«Народний фронт» просить «Блок Порошенка» визначитися з підтримкою плану дій уряду


Ілюстративне фото

Фракція партії «Народний фронт» просить парламентську фракцію «Блок Петра Порошенка» якнайшвидше визначитися з підтримкою плану дій уряду.

«Зараз перед Україною стоять колосальні внутрішні й зовнішні виклики. Недооцінювати або применшувати їх – безвідповідально. Не маємо права легковажити в цей визначальний момент. Зараз президент, Верховна Рада України та уряд просто зобов’язані працювати спільно», – йдеться у заяві фракції.

У «Народному фронті» наголошують, що ухвалення плану дій уряду має стати потужним сигналом «нашим партнерам на Заході».

«Які б політичні дискусії не точилися, законодавча і виконавча гілки влади єдині в європейському векторі розвитку країни та прагненні реальних змін. Ухвалення плану дій повинно дати не менш чіткий сигнал противникам цього курсу як всередині країни, так і за її межами», – зазначається в заяві.

16 лютого після звіту уряду Верховна Рада не змогла ухвалити резолюцію про недовіру Кабінетові міністрів, хоча визнала діяльність уряду за 2015 рік незадовільною, а урядовий звіт відхилила. Перед цим голосуванням президент Петро Порошенко заявляв, що момент для часткового оновлення Кабінету міністрів пропущено і є запит на повне перезавантаження.

Згодом спікер парламенту України Володимир Гройсман оголосив про вихід із коаліції фракцій «Батьківщина» і «Самопоміч». Фракція Радикальної партії заявила про вихід із коаліції ще у вересні минулого року. Проте, за словами голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, зараз парламентська коаліція налічує 237 депутатів Верховної Ради.

Минулого тижня лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив, що стара коаліція розпалася, лідери фракцій «мають почати переговори про створення нової коаліції під новий уряд». Луценко тоді також зазначив, що «Блок Петра Порошенка» готовий запропонувати річний план спільних дій парламентської більшості і Кабміну.

Партію «Народний фронт» очолює прем’єр Арсеній Яценюк.

На цю тему:

XS
SM
MD
LG