Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 08:37

Шуфрич, гроші і земля («СХЕМИ» | ВИПУСК №81)


Також у випуску: В Україні розпочалася глобальна переатестація суддів. Чи є надія на очищення судової системи?

Шуфрич, гроші і земля

Нестор Шуфрич – доволі відомий український політик та за сумісництвом бізнесмен. Після Майдану він обрався у Раду за списком «Опозиційного блоку».

З-поміж багатьох активів у родини Шуфрича є 8 гектарів землі на мальовничому березі Дніпра під Києвом. Наш Максим Савчук з’ясував, що за допомогою цієї землі донецька фірма отримала додаткових 47 мільйонів гривень кредиту у банку друга сина Януковича, які назад так і не повернула.

Постраждалі – вкладники збанкрутілої фінустанови, що стоять у черзі по свої гроші. Про кредитного спритника, що сидить у Раді – дивіться далі.


Хочу бути суддею

Продажні суди – одна з найвагоміших причин – чому в Україні процвітає корупція. Телефонне право, судді на гачку у влади та звичайне хабарництво – все це нікуди не зникло і після Революції Гідності. Змінити заскорузлу систему був покликаний новий закон. В Україні розпочалася глобальна переатестація – перевірка, тести та співбесіди – її мають пройти усі судді країни. У Києві першими почали перевіряти суддів з усієї України, що мають бути призначені пожиттєво. Журналіст Сергій Андрушко був присутній на 40 співбесідах, що відбулись за цей час. Чи є надія на очищення – у спецрепортажі програми «Схеми».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG