Доступність посилання

ТОП новини

Куратор «по-новому» («СХЕМИ» | ВИПУСК №87)


Також у випуску: 48 саботажників електронного декларування

Куратор по-новому

Про те, що політичне керівництво держави має вплив на прокуратуру та суди, – говорять багато – але як це довести, як схопити за руку?

Ось, наприклад, нардеп від «Блоку Порошенка Олександр» Олександр Грановський – формально просто рядовий депутат. А неформально – саме його називають куратором від влади у правоохоронній та судовій системах. Яка має бути на службі у народу, а не у влади.

Дійсно, довести таке кураторство дуже складно. Але – ми спробували. Вирішили придивитися, з ким публічний політик Грановський проводить зустрічі у публічних місцях – як-от ресторани у центрі міста. І – не даремно. Про це спеціальний репортаж Михайла Ткача.


48 саботажників

Довгоочікуваний для багатьох українців безвізовий режим з Європою знову може відкластися. 48 нардепів – здебільшого з «Опозиційного блоку» – звернулись до Конституційного суду: скаржаться на жорсткість закону про електронне декларування – а це фактично одна з так званих «безвізових умов».

При цьому наш журналіст Сергій Андрушко з’ясував, що й у самих депутатів-скаржників до суду є проблеми зі своїми власними деклараціями про майно – хтось забув елітне авто вписати, хтось бізнес задекларувати.

Більше того – і самі судді, які мають вирішити тепер долю електронного декларування, можуть бути зацікавлені у тому, щоб визнати новий закон неконституційним. Деталі – у сюжеті.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG