Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 20:07

Охорона від Росії («СХЕМИ» | ВИПУСК №88)


Також у випуску: Федеральний суддя США – про українську «кулуарщину»

Охорона від Росії

Електромережі, що несуть світло по країні; газопроводи, якими до Європи іде газ під час збройного конфлікту можуть стати потенційною мішенню для диверсій. Як трапилося, що охорону українських стратегічних об’єктів довірили фірмам російського бізнесмена, який до того ж працює на ФСБ та Міноборони Росії – постачає пристрої радіозв’язку для російських військ та спецслужб!?

Про те, хто стоїть на сторожі державних стратегічних підприємств України, – у сюжеті Олександра Чорновалова.


Федеральний суддя США про українську «кулуарщину»

У минулому випуску ми розповіли про нардепа від Блоку Порошенка Олександра Грановського, якого називають куратором від влади у прокуратурі та судах. Ми показали, як він чаює з впливовими представниками цих гілок влади – які мали б бути незалежними.

Наш матеріал викликав значний резонанс та розголос. Водночас ми побачили, що частина суспільства не вбачає у цьому нічого поганого – що судова система піддається впливу влади, а прокурори надають певні послуги політикам. Тому ми вирішили придивитись на Захід – чи толерантне до цього суспільство, скажімо, у Штатах? Про це ми поговорили з Федеральним суддею США українського походження Богданом Футеєм.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG