Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 10:07

Родинна гра Кононенків («СХЕМИ» | ВИПУСК №91)


Також у випуску: Судове товариство

Родинна гра Кононенків

Історія про те, як від початку з вигляду благодійна соціальна ініціатива виявилася бізнес-проектом для можновладців.

Київ, Пуща Водиця, старі радянські корпуси табору «Юнга». Київська влада доручила їх реконструювати заводу «Ленінська кузня» – підприємству президента України Петра Порошенка та заступника голови його фракції Ігоря Кононенка.

Політики-бізнесмени зобов’язалися на місці старого табору відкрити безкоштовну дитячу юнацьку спортивну школу. А в результаті там відкрився... приватний тенісний фітнес-клуб із готелем, баром, басейном.

Міжнародна тенісна академія – звісно ж, платна. І пересічному українцю не доступна. Прибуток, очевидно, лягає в кишеню її власнику – соратнику президента, нардепу Ігорю Кононенку. А спортивний директор клубу його син – тенісист Віталій Кононенко.

Все для дітей. Своїх. Розслідування Максима Савчука.


Судове товариство

Корумповані суди – ключова відповідь на питання, чому чиновники так безкарно грабують державу. Судді часто просто у змові зі злочинцями! Не всі, звісно. Щоб виявити суддів-запроданців з-поміж чесних, у країні триває глобальна переатестація. Ми за нею невпинно стежимо. Цього разу Сергій Андрушко розкаже, як минуло відсіювання очільників трьох столичних судів та як наш журналіст викрив те, на що не зважила комісія.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG