Доступність посилання

ТОП новини

Гройсман сьогодні зустрінеться з лідерами фракцій для обговорення розблокування Ради – речник


Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні зустрінеться з керівниками депутатських фракцій Верховної Ради для обговорення питання розблокування роботи парламенту. Про це у своєму twitter написав речникпрем’єра Дмитро Столярчук.

«В 19:15 прем’єр зустрінеться з керівниками фракцій Ради. Тема зустрічі –розблокування роботи парламенту для ухвалення надважливих законів», –написав він.

Сьогодні голова Верховної Ради Андрій Парубій через блокування достроково закрив засідання парламенту. Фракції Радикальної партії і «Батьківщина» заблокували трибуну і президію Верховної Ради. Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявляв, що разом із його фракцією блокувати трибуну і президію буде і фракція «Батьківщина». За словами Ляшка, вимоги фракцій – розслідування «офшорної корупції» і зниження тарифів.

Фракція «Батьківщина» заявила, що розпочинає безстрокове блокування роботи Ради з вимогою поставити на голосування низку законопроектів. Зокрема йдеться про законопроект № 3216 щодо спрямування населенню природного газу українського видобутку у повному обсязі, № 4317 щодо скасування особливості справляння рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, законопроект № 2832 щодо посилення захисту громадян у зв'язку з встановленням нових тарифів на житлово-комунальні послуг і проект постанови № 2597 про створення ТСК щодо перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG