Доступність посилання

ТОП новини
25 Квітень 2019, Київ 01:27

Податківець Продан: підвищення по-вінницьки («СХЕМИ» | ВИПУСК №95)


Підвищення по-вінницьки

Хто керує українською податковою? Нещодавно у голови Фіскальної служби Романа Насірова з’явився новий заступник – Мирослав Продан. Його перевели з Вінниці, де той до цього очолював обласну податкову.

На посаду виконувача обов’язків заступника голови всієї фіскальної служби України його призначили розпорядженням за підписом Володимира Гройсмана – колишнього мера Вінниці, а нині прем’єр-міністра. Підвищення по-вінницьки. У нашій рубриці – обличчя влади. Розслідування Анастасії Іванцової.

Покинута спадщина

Прогулюючись українською столицею, перехожий може натрапити на покинуті й занедбані будинки – архітектурні, історичні та культурні пам’ятки. В них ніхто не живе – вони повільно, але невпинно руйнуються. Часто їхні недобросовісні власники, які колись отримали за безцінь будинок під реконструкцію, доводять його до руйнації і просто зносять, отримуючи врешті під забудову шмат землі в центрі міста. Хто ці люди? Кому належить занедбана українська архітектурна спадщина? Результати такого дослідження ми незабаром презентуємо у нашій програмі та на сайті Радіо Свобода. Та вже під час роботи над проектом ми натрапили на дивну річ: в окремих випадках навіть влада, маючи свої ресурси, не може встановити, кому належить той чи інший будинок! Згадки про їхніх власників немає ні в мерії, ні в реєстрах, ні в кадастрі, ні у БТІ – просто ніде. Цим уже користуються шахраї. Про «нічийні» безцінні пам’ятки у центрі столиці – у сюжеті Валерії Єгошиної.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG