Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2018, Київ 05:41

Російська сторона повідомляє, що сирійська армія припинила воєнні дії на сході Алеппо.

У четвер міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, на полях зустрічі голів МЗС країн ОБСЄ у Гамбурзі, заявив, що з Алеппо евакуюють близько 8 тисяч цивільних, назвавши це найбільшою гуманітарною операцією за весь час конфлікту.

Сергій Лавров повідомив також, що під час останніх зустрічей з держсекретарем США Джоном Керрі сторони домовилися про проведення у Женеві 10 грудня наради військових експертів і дипломатів для врегулювання «проблеми східного Алеппо».

Урядові сили Сирії та їхні союзники 7 грудня встановили повний контроль над Старим містом в Алеппо, дотепер контрольованим антиурядовими повстанцями.

З середини листопада сирійські повстанці втратили від 75 до 80 відсотків території Алеппо, яка раніше перебувала перед їхнім контролем.

Влада сирійського президента Башара аль-Асада та Росія відкидали заклики повстанців та Заходу щодо оголошення перемир’я в Алеппо і продовжували кампанію з відновлення повного контролю над цим містом.

За оцінками, ООН у контрольованій повстанцями східній частині Алеппо перебуває близько 8 тисяч бійців та близько 200 тисяч цивільних.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG