Доступність посилання

ТОП новини

Трамп не виключає можливості скасування санкцій США проти Росії – Прібас


Райнс Прібас (п) і Дональд Трамп, Нью-Йорк, ніч після виборів, 9 листопада 2016 року

Райнс Прібас, якого новообраний президент США призначив керівником апарату Білого дому в новій адміністрації, відмовився відповісти на запитання про те, чи Дональд Трамп має намір зберегти санкції проти Росії, запроваджені у зв’язку з її анексією українського Криму. «Почекайте, побачите», – сказав він.

Прібас, який залишає посаду голови національного комітету Республіканської партії, щоб працювати у Білому домі Трампа, заявив, що він не готовий викласти закордонну політику нової адміністрації. Трамп пообіцяв підтримувати тепліші зв’язки з Росією, назвавши президента Володимира Путіна «сильним лідером».

Якщо запроваджувати санкції, необхідно забезпечувати їх дотримання
Райнс Прібас

«Ось що можу вам сказати: якщо запроваджувати санкції, необхідно забезпечувати їх дотримання. В це вірить Дональд Трамп, і в якому напрямку він з тим піде, просто треба почекати і побачити, що буде далі», – сказав Райнс Прібас, виступаючи у вівторок на програмі Morning Joe на MSNBC.

Прібас відмовився виключити можливість скасування санкцій проти Росії у той самий день, коли перехідна команда Трампа оголосила про обрання Рекса Тіллерсона на посаду державного секретаря. Тіллерсон підтримує тісні фінансові зв’язки з Росією. У минулому він виступав проти санкцій, хоча Прібас каже, що це неправда, що Тіллерсон проти самої ідеї санкцій.

Тіллерсон вважає, що санкції були неефективними, каже Прібас. А були вони неефективними, бо не було механізму для забезпечення їх дотримання.

Райнс Прібас упевнений, що Рекс Тіллерсон вважає, що санкції і погроза введення санкцій є важливою частиною міжнародної стратегії і дипломатії, і він не проти санкцій. Він проти введення санкцій, дотримання яких не забезпечується, заявив призначений Дональдом Трампом керівник апарату Білого дому Райнс Прібас.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG