Доступність посилання

ТОП новини
25 Березень 2019, Київ 08:27

Росія – «ключова загроза кібербезпеці США». ЖИВИЙ БЛОГ

Представники американських спецслужб на сенатському комітеті звинуватили Росію у намірах вплинути на президентські вибори у США


ЖИВИЙ БЛОГ

Коротко про головне

– США планують посилити свою кібербезпеку, ймовірно, змінити певні підходи у ній. На додаток, Сенат переконаний, слід активніше протидіяти російській пропаганді.

– Представники американських спецслужб під час слухань комітету Сенату США назвали Росію «ключовою загрозою» кібербезпеці Америки. Її також звинувачують в анексії Криму та роздмухуванні конфлікту на Донбасі.

- Американські спецслужби: немає свідчень на користь того, що хакерські атаки Росії вплинули на підрахунок голосів під час президентських виборів у США.

– Упродовж року американська кіберрозвідка моніторила випадки втручання Росії у кіберпростір США. І, таким чином, мають достатньо доказів її причетності до «зливу» електронних листів Демократичної партії та спроб вплинути на президентські вибори.

– Дональд Трамп заявляє, що не вірить у причетність Росії до кібератак. Росія спростовує своє втручання в американську політику через хакерські атаки.

Про головне у відео:

Слухання в Сенаті США: загроза кіберпростору США з боку Росії (відео)
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00

Слухання комітету завершено.

Нагадаємо ключові тези:

- Росія є ключовою загрозою для американської кібербезпеки. Ризики надходять також від Китаю, Північної Кореї, Ірану

- Росія здійснювала хакерські атаки на політичну систему США з метою вплинути на її виборчий процес. Утім, слід зазначити, що на безпосередній результат президентських перегонів кібератаки не вплинули.

- США мають активніше працювати над захистом своїм мереж та інфраструктур.

- Америка має протидіяти російській пропаганді, що є не лише на телебаченні, а і у соцмережах

- Частина сенаторів наголосили, що санкції проти Росії слід посилити

Росія зацікавлена в розвитку військового співробітництва з Кубою та Нікарагуа, зокрема, у сфері розвідки, переконаний директор Національної розвідки США Клеппер.

Саме так виглядають слухання в комітеті Сенату США, що майже завершились. Їх скликав Джон Маккейн та запросив до доповіді директора Офісу національної розвідки Джеймса Клеппера, заступника міністра оборони з питань розвідки Марселя Леттра ІІ та командуючого об’єднаним кіберкомандуванням США адмірала Майкла Роджерса.

БІЛЬШЕ

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG