Доступність посилання

ТОП новини
16 травня 2021, Київ 23:43

Трамп анонсував «важливе рішення» по Паризькій угоді про кліматичні зміни


Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп пообіцяв оголосити про «важливе рішення» щодо Паризької угоди про кліматичні зміни протягом наступних двох тижнів.

Президент Трамп виступив у свій 100-й день на посаді на мітингу в місті Гаррисбург у штаті Пенсильванія. Його виступ відбувся на арені, що вміщає до 10 тисяч людей. Аудиторія вітала його вигуками «США! США! США!»

На початку промови президента з аудиторії вивели одного протестувальника. «Заберіть його звідси», – сказав президент.

Дональд Трамп висловив полегшення стосовно того, що він не є присутнім на щорічній вечері кореспондентів Білого дому, яка проходить у той самий час, як його ралі.

Говорячи про перші 100 днів перебування на посаді президента США, Дональд Трамп перелічив свої досягнення: повернення працівників вугільної промисловості до роботи, захист робітників сталевої та алюмінієвої промисловості та «ліквідація правил, що вбивають робочі місця». Трамп зазначив, що його час на посаді був «дуже цікавим та продуктивним».

Ми виконуємо одну обіцянку за іншою, і, чесно кажучи, люди дійсно щасливі через це, вони бачать, що відбувається
Дональд Трамп

«Ми виконуємо одну обіцянку за іншою, і, чесно кажучи, люди дійсно щасливі через це, вони бачать, що відбувається,» – сказав він.

«Для того, щоб зрозуміти історичний прогрес, який ми зробили, ми повинні чесно говорити про ситуацію, яку ми, і я, успадкували, – продовжив він. – Попередня адміністрація залишила нам безлад», – сказав Трамп.

Трамп також сказав, що США є частиною «системи глобального грабежу за американський рахунок», та пообіцяв, що він прийме «велике рішення» стосовно Паризької кліматичної угоди протягом наступних двох тижнів. Під час передвиборчої кампанії Дональд Трамп неодноразово погрожував вийти з Паризької угоди або «переглянути» участь США у глобальному договорі зі скорочення шкідливих викидів в атмосферу.

Трамп також підкреслив свою прихильність до будівництва стіни, яку він обіцяв побудувати на кордоні між Сполученими Штатами та Мексикою. Він сказав, що його адміністрація вже ввела «імміграційний контроль, який ви раніше ще ніколи не бачили».

«Люди, що прагнуть потрапити до нашої країни, вони будуть допущені, тому що вони люблять нашу країну. Інакше вони не будуть допущені», – заявив Трамп.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG