Доступність посилання

21 Листопад 2018, Київ 09:35

Білий дім не підтвердив заяву Кремля про зацікавлення Трампа у зустрічі з Путіним


Дональд Трамп (л) і Володимир Путін, комбіноване фото

Президент США Дональд Трамп та президент Росії Володимир Путін у ході телефонної розмови у вівторок не порушували теми України. На це вказують офіційні повідомлення про зміст розмови, оприлюднені на сайтах Білого дому та Кремля.

«Президент США Дональд Трамп та президент Росії Володимир Путін провели розмову, присвячену Сирії. Президент Трамп та президент Путін погодились, що страждання у Сирії зайшло надто далеко і триває надто довго, і що всі сторони мають зробити усе можливе, щоб покласти край насильству. Розмова була дуже доброю та включала обговорення питання створення безпечних зон, або ж зон деескалації, з метою досягнення тривалого миру заради гуманітарних та інших цілей», – йдеться у заяві на сайті Білого дому.

«США відправлять представника на переговори про припинення вогню до Астани, Казахстан, 3-4 травня. Президенти також детально обговорили співпрацю з метою подолання тероризму на Близькому Сході. Наприкінці вони обговорили шляхи вирішення дуже небезпечної ситуації у Північній Кореї», – також зазначає Білий дім.

Натомість у заяві Кремля наголошується на тому, що у розмові було зроблено акцент на «перспективі координації дій Росії та США у боротьбі із міжнародним тероризмом в контексті сирійської кризи».

Кремль, на відміну від Білого дому, також наголосив на тому, що президенти Росії та США «висловились на користь організації особистої зустрічі у прив’язці до засідання саміту «Групи двадцяти» 7-8 липня у Гамбурзі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG