Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 17:14

Краще б СБУ відвідувало «Українську правду» у справі Шеремета – експерт Hudson Institute


Експерти оглядають автомобіль, у якому в результаті вибуху загинув журналіст Павло Шеремет. Київ, 20 липня 2016 року

Було би краще, якби Служба безпеки України відвідувала редакцію «Української правди» в рамках розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, а не з метою залякати. Так інформацію про візит СБУ до редакції «УП» прокоментувала Ганна Тобурн, дослідниця аналітичного центру Hudson Institute (Вашингтон, США).

«Якби лишень СБУ відвідувало «Українську правду», щоб розслідувати минулорічне вбивство журналіста Павла Шеремета, а не заради залякування», – твітує Тобурн.

Водночас український англомовний журналіст-міжнародний Максим Еріставі, який користується значним впливом у середовищі західних ЗМІ, зазначив, що відповідальним за дії СБУ у даному випадку він вважає президента України Петра Порошенка.

Як повідомляла «Українська правда», 14 вересня слідчий СБУ вручив головному редактору «Української правди» Севгіль Мусаєвій листа, у якому просить «Українську правду» тимчасово вилучити із загального доступу статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу, бо вбачає у ній розголошення державної таємниці.

Стаття, про яку йдеться, була опублікована у січні 2017 року і належить журналісту Олексію Братущаку, який у своєму останньому за часом матеріалі закликав українських правоохоронців звернути увагу на «гастролі» президента Україна Порошенка країною.

Дії СБУ коментують і журналісти.

«Це викликає занепокоєння, м’яко кажучи... і є частиною тренду тиснути на антикорупціонерів та журналістів-розслідувачів», – твітує Ноа Снайдер, кореспондент видання The Economist у Москві.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG