Доступність посилання

ТОП новини

США: Росія керує силами на Донбасі, але знову переконує ОБСЄ, що в Україні – внутрішній конфлікт


Підтримувана Росією війна на cході України є центральною темою порядку денного засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, повідомляє представництво США при Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

«Починається п’ятий календарний рік із часу, коли Росія розпочала конфлікт. Хоча у нас є узгоджений шлях до мирного врегулювання у вигляді Мінських домовленостей, прогрес до цієї мети є непевним», – мовиться в заяві представництва США при ОБСЄ.

«Росія все ще відмовляється брати на себе відповідальність за свою роль у конфлікті, незважаючи на численні свідчення того, що вона озброює, навчає, здійснює керівництво та воює спільно з антиурядовими силами на сході України», – заявив тимчасовий повірник у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан.

«Коли Москва підписала Мінські домовленості, ми сподівались, що Росія виконає свої зобов’язання і вживатиме кроки, щоб припинити кровопролиття на Донбасі», – наголошує Каміан.

«Після 40 поновлень домовленості про припинення вогню стало очевидно, що Росія може стримувати свої сили за бажанням. Однак ми знову і знову чуємо її заяви про те, що Україна на межі громадянської війни і що це внутрішній конфлікт. Знову ж, підкреслюю: початок мирного врегулювання цього конфлікту полягає в діях Росії для припинення вогню, виведення сил та відведення зброї, забороненої Мінськими домовленостями», – заявив посадовець.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG