Доступність посилання

ТОП новини

За що могли затримати Саакашвілі?


Міхеїл Саакашвілі спілкується з журналістами біля готелю Fairmont в Києві, 9 лютого 2018 року.
Міхеїл Саакашвілі спілкується з журналістами біля готелю Fairmont в Києві, 9 лютого 2018 року.

За даними Давіда Сакравелідзе, який є політичним соратником екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, лідера «Руху нових сил» було заарештовано у понеділок пообіді в Києві в ресторані «Сулугуні». Наразі подробиці арешту з’ясовуються на тлі того, що речники кількох правоохоронних відомств поки що відмежувались від арешту. Однак, за що могли затримати Міхеїла Саакашвілі, який є українським опозиційним політиком?

Київський апеляційний адміністративний суд 5 лютого відхилив апеляцію Міхеїла Саакашвілі у справі проти Державної міграційної служби України, яка відмовила йому в оформленні документів для отримання статусу особи, яка потребує додатковий захист.

Окрім того, суд відхилив апеляцію, яку подала сама Державна міграційна служба.

Тоді суддя сказав, що це рішення може бути оскаржене.

Саакашвілі особисто був присутній на засідання суду 5 лютого, але не пробув на ньому до кінця. За його словами, він більше не має наміру ходити на судові засідання у цій справі після відмови йому та його адвокатам щодо відкладення розгляду апеляції на рішення Окружного адміністративного суду Києва.

Потреби подальшої присутності я на цьому засіданні не бачу. Вони хочуть імітувати юридичну процедуру
Міхеїл Саакашвілі

«Потреби подальшої присутності я на цьому засіданні не бачу. Вони хочуть імітувати юридичну процедуру, тому залишаться мої юристи», – записав Саакашвілі у Фейсбуці.

Восени 2017 року Державна міграційна служба України відмовили Міхеїлу Саакашвілі в наданні додаткового захисту, про якій він просив через повторний запит Генпрокуратури Грузії до України щодо його екстрадиції.

Саакашвілі подав до суду на Державну міграційну службу через це рішення і програв суд першої інстанції. Третього січня суд залишив в силі відмову міграційної служби в наданні Саакашвілі додаткового захисту.

Незабаром апеляцію на це рішення подла вже сама міграційна служба з проханням внести в рішення одне додаткове речення.

Своєю апеляцією відомство змусило захист Саакашвілі подати свою скаргу одночасно з міграційною службою.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

Затримання Саакашвілі. Живий блог

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG