Доступність посилання

ТОП новини

Це – фантастика: соцмережі про золото Абраменка, якому «ніде тренуватися вдома»


Олександр Абраменко
Олександр Абраменко

Україна здобула першу медаль на цьогорічних Олімпійських іграх. І одразу – золоту. Фристайліст Олександр Абраменко з Миколаївщини виконав стрибок, який до цього часу ніколи не демонстрував на змаганнях. І отримав за нього 128,51 бали та перше місце. Соцмережі вибухнули хвилею вітань і захоплення. Люди дякують Абраменку та захоплюються його волею до перемоги.

«Між іншим, у фінал Олександр потрапив лише з другої кваліфікації і підсумковий результат був лише 9-тим. У фіналі ж у перших двох спробах був далекий від фіналу, але ж у останній фінальній спробі показав найкращий результат! Ось що означає зібратись на фінал!», – коментує Володимир Шуберт.

Вітання від міністра спорту Ігоря Жданова:

Журналіст Андрій Клименко у Facebook розповідає про тренера збірної України з фристайлу – Енвера Аблаєва.

Перемога Абраменка – це «фантастика»?

Олімпійське «золото» Олександра Абраменка спонукає коментаторів нагадувати і про проблеми фінансування та розвитку спорту в Україні, застарілий інвентар, тренувальні бази, що роками потребують ремонту.

«У країні, де фристайлісти не мають де трeнуватися, виростають олімпійські чемпіони з фристайлу», – каже спортивний журналіст Іван Вербицький

«Величезна повага, що на занедбаній базі демонструє найкращі в світі результати», – коментує цей дописувач у твіттері.

Медіаексперт Віталій Мороз вважає, що для міністра спорту будь-яка медаль «була б досягненням».

Обігнали команду Китаю та росіян

Чимало користувачів соцмереж звертають увагу і на те, що Україна випередила Китай і команду ОАР («олімпійських атлетів з Росії») у медальному заліку Олімпіади. Нині українські олімпійці ділять 17-ту й 18-ту сходинки з командою Польщі, яка також має одне «золото».

(Російські спортсмени після допінгового скандалу виступають на Олімпіаді під нейтральним прапором).

Як би там не було, перемога – завжди привід для позитивних дописів.

Олександрові Абраменку 29 років. Він з Миколаєва. У 2016 році він виграв Кришталевий глобус Кубка світу в лижній акробатиці. Минулий сезон Абраменко пропустив через травму. В цьому сезоні українець посів друге місце на етапі Кубка світу в Лейк-Плесіді і в загальному заліку Кубка світу йде на шостому місці.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG