Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 15:19

Хроніка виборів у США: перебіг, результати, реакції


Лідер демократів у Палаті представників Нансі Пелосі святкує ввечері 6 листопада здобутки своєї партії

Коротко про головне

  • 6 листопада у США відбулися проміжні вибори, які багато хто називав безпрецедентними та найкоштовнішими виборами у США.
  • Результати визначають не лише баланс сил у Вашингтоні, але й майбутнє американської політики на наступні два роки, що також матиме наслідки і для глобальної політики.
  • Тим часом, як свідчать результати виборів, Демократична партія здобула більшість у Палаті представників Конгресу, зате Республіканська партія посилює контроль над Сенатом.

І ще така думка:

Які ж політичні наслідки будуть чи можуть мати нинішні вибори? А ось які – читайте статтю Радіо Свобода:

Президент США:

Ті, хто працював зі мною на цих неймовірних Проміжних Виборах, підтримуючи певні принципи і політику, попрацювали дуже добре. Ті, хто цього не робив, – прощайтеся! Вчора була така дуже Велика Перемога, і то все під тиском Гидких і Ворожих ЗМІ!

І, повідомивши про прес-конференцію, яку Трамп має провести найближчим часом, він продовжує:

Усім мудрагелям і говорючим головам, які не віддадуть нам належного визнання наших заслуг за ці великі Проміжні Вибори, – просто не забудьте два слова: ФЕЙКОВІ НОВИНИ!

Засоби інформації не церемоняться з переможеним конгресменом-республіканцем Дейною Рорабакером. Видання The Daily Beast прямо називає його «улюбленим конгресменом Путіна»:

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG