Доступність посилання

ТОП новини

Гончарук став «жертовним ягням»: міжнародні реакції на відставку прем’єра


Олексій Гончарук
Олексій Гончарук

Міжнародні оглядачі коментують відставку Олексія Гончарука. Майже всі звертають увагу на недовготривалість його правління.

«В Україні Гончарук більше не прем’єр-міністр. Парламент відправив його уряд у відставку лише всього через шість місяців після початку роботи. Гончарук був обраний як жертовне ягня через падіння рейтингів Зеленського. Популізм Зе підживлює нестабільність уряду», – коментує ситуацію Олексій Кокчаров, головний науковий аналітик з питань України у лондонській фірмі IHS Markit із оцінки ризиків.

«Після мелодрами Богдана/Єрмака, хтось здогадається зрозуміти, що означає «нова епоха» Зеленського», – зазначає французький журналіст Себастьян Гоберт.

«Сьогодні в Україні масове потрясіння уряду», – пише Крістіна Парандій, співробітник Лондонського центру європейських реформ, і додає, що це «бурхливі події у дуже неспокійні часи, особливо, враховуючи, що «наступна програма МВФ ще перебуває на стадії переговорів».

«Олексій Гончарук стає не лише наймолодшим прем’єр-міністром в історії України, а й тим, хто перебував при владі найкоротший час», – зауважує кореспондент газети Lacroix Фабріз Депрез.

«Популісти будь-де (включаючи Зеленського) ніколи не можуть реалізувати свої виборчі програми», – зазначає західний політолог Тарас Кузьо.

«За старий уряд проголосували лише «Європейська солідарність» Порошенка та «Голос» Вакарчука», – звертає увагу західний економіст Андерс Ослунд.

  • Зображення 16x9

    ​Тетяна Савчук

    Приєдналася до Української редакції Радіо Свобода у 2017 році. Здобула ступінь магістра з міжнародних відносин та дипломатії в Англо-американському університеті у Празі. Продюсерка соціальних мереж. 

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG