Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 14:22

Янукович закликав бізнесменів з Сінгапуру до інвестицій в Україні


Президент Віктор Янукович пропонує Сінгапурові долучитися до проекту спорудження багатофункціонального мостового переходу між Кримом і Росією у Керченській протоці, повідомляє агентство «УНІАН».

Виступаючи на Українсько-сінгапурському бізнес-форумі, він сказав, що цей інвестиційний проект відкритий для участі іноземного капіталу, і для сінгапурських компаній це має бути цікаво.

До пріоритетних напрямів розвитку, які вимагають першочергового і масштабного інвестування, Янукович відпочинок і туризм у Криму, агропромисловий комплекс, машинобудування, паливно-енергетичний комплекс із впровадженням енергоощадних та екологічно чистих технологій.

За його словами, наявна на сьогодні динаміка українсько-сінгапурського торговельно-економічного співробітництва свідчить про значний невикористаний потенціал. Обсяги двосторонньої торгівлі, що становили у 2010 році трохи більше за 190 мільйонів доларів США, абсолютно не відображають реальні можливості і потреби обох країн, впевнений Президент.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG