Доступність посилання

ТОП новини

Батьки донецьких школярів звертаються до закордону на порятунок школи – видання


Батьки учнів школи №2 міста Донецька звернулися до закордонних дипломатів із проханням допомогти в порятунку школи від закриття в рамках «оптимізації», повідомляє в вівторок сайт видання «Дзеркало тижня. Україна», DT.UA.

Звернення ініціативної групи адресоване британському послові Лі Тернерові, американському послові Джону Френсісові Теффту, а також голові представництва ЄС в Україні Жозе Мануелеві Пінту Тейшейрі.

«Ми зверталися до Верховної Ради, Президента, обласної адміністрації, Донецької міської ради. Але всі вони залишилися байдужими. Усі їхні дії підпорядковані одній меті: задоволення особистих інтересів за рахунок закриття школи… Ми ведемо нерівний бій із бюрократичною машиною і її покровителями. На очах наших дітей відбувається брудне і цинічне руйнування шкіл, порушення конституційних прав і свобод громадян України», – цитує видання цього листа.

Мешканці міста просять дипломатів посприяти тому, щоб ситуацію з закриттям школи взяли під свій контроль міжнародні правозахисні організації – Human Rights Watch і Венеціанська комісія.

Окрім того, батьки впевнені, що «представники влади ухвалили рішення продати будівлю школи, щоб отримати прибуток під час підготовки до Євро-2012».

«Просимо вас зобов’язати місцеву владу не закривати школу, а у випадку закриття позбавити Україну права приймати Євро-2012», – мовиться у зверненні.
XS
SM
MD
LG