Доступність посилання

ТОП новини

Чернівецька міськрада висловила недовіру мерові


Чернівецька міська рада сьогодні проголосувала за висловлення недовіри мерові Чернівців Миколі Федоруку. За таке рішення проголосували 42 депутати з 46, які брали участь у голосуванні.

«За» голосували фракції Партії регіонів, ВО «Батьківщини» та «Нашої України». У повному складі не голосувала фракція «Фронту Змін», фракція ВО «Свободи» у кількості трьох депутатів була проти. Загалом чисельність Чернівецької міської ради становить 60 депутатів.

Питання про висловлення недовіри меру ініціював депутат Анатолій Чесанов (ВО «Батьківщина»). Він обвинуватив мера в порушенні законів і Конституції України, а також невиконанні судових рішень.

Напередодні цієї сесії 30 березня після мітингу на підтримку мера у ратуші відбулася екстрена прес-конференція міського голови. Чернівецький міський голова зачитав заяву, в якій повідомив, що підтримає ініціативу громади міста (офіційні збори мають відбутися 8 квітня) про проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень Чернівецької міської ради VІ скликання, оскільки він, як голова, «вичерпав усі правові шляхи впливу на депутатів».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG