Доступність посилання

ТОП новини
23 квітня 2021, Київ 15:33

Чернівецька міськрада висловила недовіру мерові


Чернівецька міська рада сьогодні проголосувала за висловлення недовіри мерові Чернівців Миколі Федоруку. За таке рішення проголосували 42 депутати з 46, які брали участь у голосуванні.

«За» голосували фракції Партії регіонів, ВО «Батьківщини» та «Нашої України». У повному складі не голосувала фракція «Фронту Змін», фракція ВО «Свободи» у кількості трьох депутатів була проти. Загалом чисельність Чернівецької міської ради становить 60 депутатів.

Питання про висловлення недовіри меру ініціював депутат Анатолій Чесанов (ВО «Батьківщина»). Він обвинуватив мера в порушенні законів і Конституції України, а також невиконанні судових рішень.

Напередодні цієї сесії 30 березня після мітингу на підтримку мера у ратуші відбулася екстрена прес-конференція міського голови. Чернівецький міський голова зачитав заяву, в якій повідомив, що підтримає ініціативу громади міста (офіційні збори мають відбутися 8 квітня) про проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень Чернівецької міської ради VІ скликання, оскільки він, як голова, «вичерпав усі правові шляхи впливу на депутатів».
XS
SM
MD
LG