Доступність посилання

ТОП новини

Марчук вимагатиме в ГПУ розслідувати «фальсифікації» в справі Гонгадзе


Екс-секретар Ради національної безпеки та оборони Євген Марчук звернеться до Генеральної прокуратури з вимогою провести розслідування щодо виявлення осіб, які фальсифікували справу про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це Марчук заявив сьогодні після завершення допиту в Генпрокуратурі, який тривав майже сім годин.

Він уточнив, що викликався на допит як свідок, і не виключає, що це не останній його виклик до слідчого.

«У мене є одне питання, яке я буду ініціювати… Це не є таємницею слідства, тому те, що я зроблю, полягає у такій суті. Впродовж всього періоду слідства у справі Гонгадзе, якась група осіб займалася фальсифікацією і відведенням уваги і журналістів, і громадськості, і певною мірою слідства щодо «переведення стрілок» на інших осіб, які, ясна річ, до цього не мали жодного стосунку», – сказав Марчук.

Тому, за його словами, він звернеться до слідства щодо розслідування фактів фальсифікації у справі Гонгадзе з метою виявлення причетних до цього осіб. «А хто цим займався? Адже відведення уваги слідства, переведення стрілок на інших осіб – це є елемент приховування або протидії слідству», – зазначив екс-секретар РНБО.

При цьому він повідомив, що, можливо, йому відомі ці особи, але не назвав конкретних імен. «Мені здається, що це дуже серйозна публіка була», – резюмував Марчук.

Марчук прийшов на допит до Генпрокуратури сьогодні близько десятої ранку. За повідомленням прес-служби Генеральної прокуратури України, його допитували як свідка у справі за обвинуваченням колишнього Президента Леоніда Кучми в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.
XS
SM
MD
LG