Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ провела очну ставку між Кучмою і Мельниченком


Очна ставка між колишнім Президентом України Леонідом Кучмою і колишнім офіцером Управління держохорони Миколою Мельниченком відбулася сьогодні в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури. Про це повідомив після чергового відвідування Генпрокуратури сам Кучма.

«Ставка відбулась. Я ішов сьогодні на зустріч у прокуратуру з добрим настроєм, бо у мене вчора в моїй родині був ювілей… Тому хочу заздалегідь сказати, що настрій мені, за великим рахунком, не зіпсували, тому що я ще раз переконався, що правда на моїй стороні», – сказав колишній Президент, додавши при цьому, що коментувати, як саме відбувалася очна ставка, не буде.

«Я ще раз переконався і вже про це неодноразово говорив, а тим більше, що чим менше говориш, тим краще для мене, так що я краще промовчу. Те, що я сказав, мені додати сьогодні більше нема чого», – заявив Кучма.

На уточнювальне запитання, чи давав він відповідь на якісь питання Мельниченка, Кучма сказав: «Ну, на якісь так».

Водночас, пославшись на норму Кримінально-процесуального кодексу, екс-президент наголосив, що не має права казати, на які саме запитання він давав відповіді.

Кримінальну справу стосовно Кучми порушили 21 березня. Його обвинувачують у перевищенні влади та службових повноважень, що призвели згодом до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Плівки Мельниченка визнали речовим доказом у справі.

Очна ставка між Кучмою і Мельниченком переносилася вже кілька разів.
XS
SM
MD
LG