Доступність посилання

ТОП новини

Скорочення штатів в органах влади продовжуватиметься – Льовочкін


Скорочення штатів в органах влади продовжуватиметься, незважаючи на спротив чиновників середньої ланки. Про це заявив глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

За його словами, цього року в Україні планується скорочення апаратів обласних державних адміністрацій. Льовочкін зауважив, що це питання найближчих місяців.

Глава АП нагадав, що Президент підписав указ про проведення адміністративної реформи, яким зменшення чисельності апаратів ОДА було заплановане на другий і третій квартали поточного року, загальне скорочення держслужбовців має становити 30%. Льовочкін наголосив, що у голів ОДА залишаться по три заступники.

При цьому він зауважив, що основна вимога Президента полягає в тому, щоб якість роботи держадміністрацій не погіршилась, і щоб люди мали можливість вчасно отримувати від влади якісні послуги.

Льовочкін зауважив, що на сьогодні держава виконує функції, які не завжди виправдані. Зокрема, кількість державних функцій становить 9 тисяч 700, вона буде скорочена до 5,5 тисячі. За словами голови АП, це дозволить не лише скоротити бюджетні видатки, а й кількість чиновників.

При цьому Льовочкін наголосив, що в державі спостерігається опір держслужбоців середньої ланки. «Дійсно, і глава держави неодноразово наголошував, є шалений опір бюрократії, насамперед, середньої ланки – тому що надмірні функції, вони часто відбувались за рахунок громадян, за рахунок їх часу, який вони втрачали на спілкування з державними органами, видатки бюджету спрямовувались на утримання чиновника, який виконував функції, які людям зовсім не потрібні», – сказав Льовочкін.

Водночас, голова АП зауважив, що, незважаючи на цей опір, Президент продовжуватиме реалізувати адміністративну реформу.
XS
SM
MD
LG